GPP Remote Viewer 2.0.9 APK

0
164

This version of GPP Remote Viewer 2.0.9 APK includes several changes which are mentioned below. You can Download APKGPP Remote Viewer 2.0.9 APK/a> directly from APK4Market, all you have to do is click the Direct Download Link given below.

APK Description: Jste daleko od stolu, nebo počítači doma? Ty nutně potřebují přístup k souboru z něj? Jedná se o program pro vás! Program je určen pro vzdálený přístup k počítači. Ať jste kdekoli, vaše soubory jsou vždy s vámi. Tento program automaticky najde váš počítač, a zvolte nejlepší způsob, jak se k němu připojit. Můžete kopírovat, mazat, stahovat a nahrávat soubory a nainstalovat Android aplikací z vašeho počítače jedním kliknutím. Můžete sledovat na obrazovce vašeho PC, posílat zprávy a další … To z ní dělá ideální aplikace pro rodiče sledování jejich dětské používání počítače, zaměstnavatelé ověřující činnost zaměstnanců a podnikatelů. Program je v neustálém vývoji. S každou novou verzí přichází nové služby a nové funkce. Program je snadno nastavit a nainstalovat.
1. Živý náhled
2. LIVE CONTROL
3. Webcam Live View
4. Vzdálený správce souborů
5. Dálkové ovládání procesu
6. Odesílat zprávy
7. Napájení manažer
8. Media Control
9. A další …

Prosím, napište komentáře, názory a návrhy.
Website: http://www.gppsoft.com
E-mail: support@gppsoft.com

The app was not found in the store. 🙁
File NameGPP Remote Viewer 2.0.9.apk
Size4 MB
Current Version2.0.9
Package Namegpp.remote.control
Requires Android2.3.3 and Up
Content RatingLow Maturity

What’s New in GPP Remote Viewer 2.0.9 APK:

– Fix problem on Android 7 (Nougat)

Download GPP Remote Viewer 2.0.9 APK:

[easy_ad_inject_1]
Download GPP Remote Viewer 2.0.9 APK
[easy_ad_inject_2]

Source: www.apk4market.com

Disclaimer: APK4Market only provides the Android Apps which are already available throughout the Internet on several websites. If you are the Copyright Owner of this App and you want it removed from here, please Contact Us and We will remove your App ASAP. 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here